МОГРИЦЯ-2017

 

­­                     ХX ЛЕНД-АРТ СИМПОЗІУМ «ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ»

                                                         УКРАЇНА, СУМИ, МОГРИЦЯ

 

«ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ» - lend-art симпозіум, що досліджує, аналізує, експериментує та взаємодіє з простором і у просторі поблизу села Могриця

Сумської області на крейдяному плато між ланцюгом пагорбів прадавніх городищ, які омиває ріка Псел.

Симпозіум  спрямований на розвиток діалогу людини з довкіллям, розширення  просторур від внутрішньої межі «я-території» художника до простору ландшафту.

 

.

«ПЕРЕХРЕСТЯ ЧАСІВ» є проектом, що підводить риску під досвідом, який кристалізувався на протязі 20 років симпозіуму та ставить нові  питання до спадковості практики мистецтва в історичній динаміці оновлень. 

Проект 2017 року спонукає  художників розглянути виявлення змін не лише простору який постійно оновлюется, але і комплексні зміни у підході мистецтва довкілля до реалізації роботи художника.  

Проект пропонує  художникам мистецтва довкілля у своїх творах виявити різноманітні смисли, зміни мистецьких і ландшафтних структур, форм та прихованих ідей у плині часу.

 

 

23.06 - 4.07.2016 – проект «ПЕРЕХРЕСТЯ ЧАСІВ»,

основна професійна програма симпозіуму. 

 

30.06 – 4.07.2016 - відкрита програма з мистецтва довкілля,

у якій творчим особистостям зформована можливість реалізувати власні мистецькі ідеї та образи. Запрошені учасники у відкриту програму приймають в ній участь за власний кошт.

 

2.07. 2016 з 18-00 до 23-00 - підсумкова презентація проектів симпозіуму «ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ»

 

 
Могрица Відео